62_16799120277751.jpg

Popularita nájemního bydlení roste, svěřte své starosti nám

27.3.2023

Jednou z důležitých činností naší firmy je správa investičních nemovitostí, bytů, které si u nás klienti zakoupili. Přestože tato činnost je velmi časově i personálně náročná, rozvíjíme ji velmi intenzivně, neboť zajišťuje našim klientům pohodlí a nemalé úspory.

     V současné době máme ve správě přes 500 bytů a komerčních prostor. Zajišťujeme bezproblémový provoz těchto nemovitostí s poměrně velkým výnosem pro majitele.


     Naše oddělení správy zajišťuje:
- trvalý pronájem nemovitosti, vždy s ohledem na finanční zisk majitele
- bezproblémový provoz nemovitosti po celou dobu pronájmu a také po jeho ukončení
- poradenský servis pro nájemníka a kontrolu jeho aktivit v nemovitosti
- pravidelnou kontrolu stavu nemovitosti
- komunikaci se správou budovy, v níž se nemovitost nachází
- právní servis majitelům nemovitosti, včetně zpracování nájemních smluv a dodatků

     Pracovníci našeho oddělení správy mají bohaté zkušenosti s pronájmem všech typů nemovitostí. Dovedou poradit majiteli nemovitosti, jak nemovitost zařídit, co je nutné, aby v bytě bylo (např. kuchyně, skříně, pračka, osvětlení) a naopak, co nekupovat, aby budoucí nájemník byl spokojen. Stejně tak potom poučí nájemníka, jak o zařízení bytu pečovat.

     Každý, kdo někdy pronajímal svoji nemovitost ví, kolik starostí může vyprodukovat ne zrovna seriózní nájemník. A kolik stojí peněz a úsilí se takového nájemníka zbavit. Naši kolegové vědí, jak na to, umí zajistit prosperitu investičního bytu, domu, nebo komerce. Mají zkušenosti s výběrem nájemníků, mají k dispozici právní servis a „neprůstřelné“ smlouvy. Umí nemovitost zařídit tak, aby byla atraktivní pro různé skupiny lidí (mladé, starší, manažery, atd.) A konečně, umí se o nemovitosti starat!

     Chcete pronajmout svoji nemovitost? Obraťte se na nás! Hledáte byt k pronájmu? Obraťte se také na nás, rozhodně si z našeho portfolia vyberete. Naše lokality, ceny, úroveň bydlení, vše najdete na našich stránkách. Navštivte nás a svěřte vaše starosti našim odborníkům.

We use cookies to provide services, personalize ads and to analyze traffic. By the following option, you agree to the use of cookies and the use of data about your behavior on the website to display targeted advertising. You can turn off or edit personalization and targeted advertising at any time.

More information & settings